עדי שלג
עדי שלג


4 טיפים לחיים טובים יותר מאת עדי שלג

הקורונה היכתה בנו במלוא עוצמתה והייתי חייבת למצוא מקום בריא ושקט למחשבות שלי. החלטתי לדאוג לנפש שלי ואני מרכזת לכם כאן 4 טיפים קטנים שיעשו שינויי גדול בחיי היום יום שלכם.
 
1. שתו מים – כן כן ממש ככה, תפנימו, מתי שיש תקיעות אין זרימה. בין אם זה כאב ראש, הרגשת חולשה, סתם עייפות או לאות. תופתעו לגלות עד כמה כוס הגונה של מים תיטיב עמכם.
 
2. היו קשובים לעצמכם – במצבים של חוסר שקט או לחץ שאלו את עצמכם מהיכן זה מגיע. מה אני מרגיש ולמה. היו אמיתיים וכנים עם עצמכם, לרובנו יש חרדות ותופתעו לגלות שלרובן אין אחיזה במציאות כי אנחנו נוטים להגזים ולהחמיר עם עצמנו. נסו להבין מאיפה זה נובע וקחו נשימה עמוקה. שום דבר הוא לא סוף העולם.
 
3.מדיטציה, יוגה, מיינדפולנס – לא חייב את כולם כמובן, בחרו משהו אחד ונסו להתמיד בו. נסו להשקיט את הרעש הפנימי וזכרו – ריכוז הוא מיומנות נרכשת ולא תכונה מולדת, כל אחד יכול ליישם אותו כהלכה כל עוד יודעים לסנן רעשי רקע ולהחזיר את הקשב והפוקוס. אפילו כמה דקות בודדות ביום יחוללו פלאים.
 
4. לא משנה מה קורה לנו – משנה כיצד אנחנו מגיבים – תחשבו על זה. כל עוד ננסה להגיב אחרת ולא להתלהם, להתעצבן, להיעלב – הסיטואציה תהיה חסרת משמעות. בכוחנו לשנות ולעשות לעצמנו יותר טוב. למה שנבחר אחרת? 
 
ספרו לי מה תקחו איתכם, ובתקווה שנעבור את התקופה הזאת כאנשים טובים יותר